Hakkımızda

Kimler mi var bu ailede; anneler, babalar, dedeler, babaanneler, anneanneler ve hayatımızın gözbebeği yavrularımız, çocuklarımız, gençlerimiz. Gündemimizde evlatlarımız varsa ki, onlar başımızın tacıdır, öyleyse onların akıl, ruh ve beden sağlığı her şeyin önünde ve üstündedir. Sizler için bu sorumluluğu üzerimize aldık ve ürünlerimizi kansorejen madde içermeyen E1 suntalemden üretmeyi ahlaki ve insani bir görev bildik.

Bebek, çocuk ve genç oda mobilyalarımız, hiçbir koku salgılama, göz, burun – boğaz yanma vs. reaksiyonlar oluşturmadan yavrularımızın mutlu, huzurlu yaşayabileceği sağlıklı ürünler olarak hazırlanmıştır. Sağlam, sağlıklı ve estetik özellikleriyle Formini koleksiyonlarını sizlere ve canlarımıza, güzellerimize, yiğitlerimize gönül huzuruyla sunuyoruz.

Ayrıca model, renk ve kullanım çeşitlilik ve zengiliğe sahip Formini ürünleri sizlere alternatif seçenek özgürlüğü sunmaktadır. Mesela bir karyola deyip geçmeyin; 90*200 cm, 100*200 cm ve 120*200 cm ebadında karyola alternatifi olduğu gibi, 90*190 ebadında iki katlı ranzası ve birde alt karyolası ile üçlü bir yatak kombini oluşturmaktadır. Karyolalarımızın pek çoğunun altında ikinci bir yatak olarak alt karyola da girebilmektedir. Evet, sağlam, sağlıklı bazalarımız 90*200 cm ve 100*200 cm ebadında olup 25 mm ahşaptan üretilmiştir. Dolayısı ile ürün, renk ve çeşitlilik olarak yok, yok. Yeter ki sağlıklı nesillerin mutlu geleceğini, Formini satış noktalarından talep ediniz. Biz sizin için, geleceğiniz için yanınızdayız.

Sağlıklı nesillerin mutlu geleceği Formini ile…