Sizlere bu yazımızda Formini markamızın üretimi olan Reflect Beyaz Genç Odası takımını tüm özellikleri ile anlatacağız. Gençlerimizin en fazla zaman geçirdiği alan olan Genç Odaları nın onlar için en hassas zaman geçirdikleri alanlardır. Gençlik dönemlerinde önemli zamanların ve evrelerin geçtiği bir çok hassas süreçlerde onların fiziksel ve psikolojik süreçlerinde olumlu etkiler sağlayabilmesi adına tasarlanmış bir modelimizdir.

Her ne kadar Genç olsalarda her bireyin kendi kişisel karakterini düşündüğümüzde bir çok farklı özelliklere sahip olduklarını hepimiz biliyoruz. Yine eğitim dönemlerinin her seviyesinde geçirdikleri psikolojik ve fiziksel zorlukları göz önüne aldığımızda aslından bu anları yaşarken yaşamlarımızın içerisindeki bir çok mekan zihin içerisinden ekstra zorluk yaşatabilecek durumlar yaşatabilmektedir. Kimi Genç Odaların da çok renkli ve daha dolu yaşam alanlarında olumlu etkiler yaşatırken, kimisinde ise çok renkli ve dolu yaşam alanlarında üstesinden gelmesi gerektikleri süreçlerde psikolojik etkilerini düşündüğünüzde çokda olumlu etkiler bırakmadığının farkındayız.

Reflect Beyaz Genç Odasını üretirken tamamen sadeliği ve şıklığı bir arada tutarak tasarladık. Özellikle eğitim süreçlerinde çoklu renklerin zihinde sağlayacağı yoğunluk yerine gözü ve zihni yormaması için sadeliği ön planda tuttuk. Genç Odası üretiminde sert köşeler yerine daha yumuşak eğri kenar kesim ile sivri uçlu köşeler yerine daha yumuşak yuvarlanmış köşeler kullanılarak ayrı bir şıklıkda kazandırılmıştır. Genç odası takımında tamamlayıcı aksesuarları da yine aynı konsepte uygun olarak kullanmayı hedefledik. Kristal kulp modellerini tercih ederek sadeliği tamamlayıcı bir ürün olarak kullandık.

Ailelerin temizlik konusundaki titizliklerini de unutmadık. Taban temizliğinde erişilemez olarak kalan alanlar yerine zemine zarar vermeyen yüksek ayaklar kullanılarak kullanım alanı dışında kalan bölgelerin temizlik ve bakımlarında önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Genç Odası Çalışma Masalarında ise sadeliği, yumuşak kenar kesimleri ve beden sağlığı için ergonomik kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Ayrıca model renk ve kullanım çeşitlilik ve zenginliğine sahip Formini ürünleri sizlere alternatif seçenek özgürlüğü sunmaktadır. Mesela bir karyola deyip geçmeyin 90*200, 100*200 cm ve 120*200 cm ebadında karyola alternatifi olduğu gibi 90*190 ebadında iki katlı ranzası ve bir de alt karyolası ile üçlü bir yatak kombini oluşturmaktadır. Karyolalarımızın bir çoğunun altına ikinci bir yatak olarak alt karyola da girebilmektedir. Evet, sağlam sağlıklı bazalarımız 90*200 cm ve 100*200 cm ebadında olup 25 mm suntalamdan üretilmiştir.

Hem kız hemde erkek Genç Odaları na hitap eden Unisex Genç Odası tasarıma sahip olan ve bu modelde tercihlere göre birbirinden farklı özellikler kazandırlabilmesi düşünülmüş bir takımdır. Genç Kızların ve Erkeklerin tarzlarındaki farklılıklar ise Genç Odası tasarımında bir çok farklı yönleri ön plana çıkartmaktadır. Genç hanımların vazgeçilmezi olan şifonyer ve gardrop seçenekleri Erkeklerde ise çokça vakit geçirilen alan olan Çalışma Masası bilgisayar kullanımı esnasında beden sağlığına göre ergonomik olarak tasarlanmış olması beden sağlığı için önemli bir noktadır. Genç Odası içerisinde bütün ihtiyaçların karşılanabilmesi adına ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin yer aldığı bu takımda sağlamlık, kalite, sadelik ve şıklığı bir arada bulabileceksiniz.