Princess Kız Genç Odası Takımı

Prenses Hanım kızlarımız için özel olarak tasarladığımız Princess Genç Odası takımımızı onlar için bir çok ince detayı düşünerek hazırladık. Formini Düzce fabrikasında üretilmekte olan bu modelimiz Ağırlık Beyaz olmak üzere pudra Pembesi tasarım oluşturmada narin bir rol oynamıştır.. Hanım kızlarımızın gençlik dönemlerini geçireceği kendilerine özel olan bu alan aynı zamanda Retro ( Retro, bilinçli olarak yakın geçmişin akımlarını, modalarını türeten veya taklit eden tarz. ) anımsatması ile geçmişten gelen küçük bir özelliğide yansıtmak istedik. Her gencin birbirinden farklı karakteristik özellikleri olmasından dolayı ve yine birbirinden farklı olarak tasarladığımız tüm modellerimiz ile Genç Odası Takımlarını sizlere sunuyoruz. Princess Kız Genç Odası takımında ise ince dokunuşlarımız ile onların beğenerek kullanacakları kendilerine özel alanlar oluşturacaktır.

Genç Odası modellerimizin tüm parçalarını beden sağlığına ve ergonomik kullanıma uygun ölçüler ile tasarlamaktayız. Rahat bir uyku ve günlük rutin çalışma alanlarına kadar onların yaşam standartlarına göre özel olarak tasarlanmıştır. Princess Genç Odası takımında diğer Genç Odası takımlarında olduğu gibi oda takımını oluşturan tüm parçalar yer almaktadır. Model parçalarını ele aldığımız zaman sizlere tüm parçalarını şu şekilde sıralayabiliriz.

Princess Üç Kapılı Gardrop
Princess Karyola
Princess Baza + Başlık
Princess Karyola Başlık 100 luk
Princess Çalışma Masası+ masaüstü kitaplık
Princess Kitaplık
Princess Şifonyer
Princess Şifonyer Ayna
Princess Komidin

Tüm bu parçaları ile Princess Genç Odası Takımını oluşturabileceğiniz gibi farklı model parçalar ile de tasarım ve renk uyumu sağlayarak farklı bir kombin oluşturma imkanına da sahipsiniz. Farklı modellerimizde yer alan Gardrop, Karyola, Baza ve ranza seçenekleri ile istediğiniz gibi bir takımı oluşturabilirsiniz. Princess Üç Kapılı Gardrop ile geniş derin ve kullanışlı bir iç tasarımın yanı sıra 3 adet özel çekmecesi ile de daha fazla kullanım alanına sahip olabilirsiniz. Princess Karyola modelinde ise baş ve ayak ucunda kullanılan topuzlar sayesinde Retro/ açıklaması şıklığını gardrop ile birlikte sağlanmıştır. Princess Çalışma Masası ise masaüstü kitaplığı olarak geniş kullanım alanı ile bir çok çekmece ve raf özelliğine sahip olması ihtiyaç duyulan alan kullanımı konusunda gerekli
özelliklere sahiptir. Kitaplık modelinde ise raf özelliklerinin yanı sıra çekmecesi ile daha özel bir kullanım alanı oluşturmaktadır. 90’lık ve 100’lük karyola+ başlık seçenekleri ilede daha güzel bir tasarıma sahip olmaktadır. Dekoratif tasarıma sahip olan Princess Şifonyer ve yine Princess Şifonyer Ayna olarak tasarlanan parçası duvara askılı olarak kullanılabilmektedir. Princess Komodin ise, çekmecesindeki derinlik ile size kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Genç Odası Takımı olan Princess modelimizin tüm parçalarında kullanılan eğri kenar kesim ile daha yumuşak bir görünüm kazandırılmıştır. Zemine zarar vermeyen ayak modelleri ile ve yine Genç Odası özelliklerinden biri olan “P” baskılı özel tasarım kulp kullanımı tercih edilmektedir. Princess logolarımız ile tamamlayıcı bir dekoratif özellik kazandırılmıştır. Her şeyden önemlisi Genç Odası Takımları için kullandığımız hammadde özellikleri ise standart suntalam yerine daha yüksek özelliklere sahip olan E1 sınıfı suntalam kullanılmıştır. Standart hammadeden farklı olarak kanserojen madde içermemesi ve Formaldehit olarak tanımlanan kimyasal gaz salınımı söz konusu olmamaktadır. Gençlerimizin sağlıklı birey olarak büyüyebilmesi için onlara daha naturel yaşam alanları
sağlayabileceğimiz inancıyla bu ürünleri üretmekteyiz.. Bu konu ile ilgili daha önce yazdığımız yazıyı okuyarak normal suntalam ile üretilen Genç Odaları konusunda ne büyük bir tehlikenin söz konusu olduğunu öğrenebilirsiniz.

E1 Sertifikalı Suntalam Nedir, Formaldehit Etkileri Nelerdir ? Detaylar için tıklayın..