Genç Odaları

Formini ailesi olarak yıllardır ürettiğimiz ürünlerimizi genç nesillerimizin daha sağlıklı ve huzurlu ortamlarda yaşayabilmesi ve bu alanları onların en keyifli şekilde kullanabilmeleri için Genç Odaları üretiyoruz. Tüm Genç Odası ürünlerimizin üretim aşamasından önce tasarımından son kullanıcıya teslimine kadar onlar için her türlü detayı düşünerek üretiyoruz. Her zaman öncelikli olarak insan sağlığını düşünerek üretimin her aşaması ve hammadde seçimine kadar önce kalite diyoruz. Genç Odaları üretiminde insan sağlığına zararlı olan kimyasal ürünlere yer vermeyerek genç nesillerimizin yaşam kalitelerinin yüksek olması için çalışıyoruz. Her zaman birinci önceliğimiz düşük maliyet tercihini bir kenara bırakarak Genç Odaları üretiminde sağlıklı nesillerimizin yetişmesi için kaliteli hammadde tercihini yapmaktayız.

Genç Odaları Üretiminde Düşük Maliyet için Kullanılan Hammadde

Kullanıcıların genel anlamda bilmediği bir nokta olan suntalam hammadde kullanımındaki kalitesizlik gelecek nesillerimizin sağlığında çok büyük bir tehlike barındırmaktadır. Formaldehit olan bu madde kalitesiz ve ucuz maliyetli olduğu için kullanılan ucuz suntalam içerisinde kimyasal olarak yer almaktadır. En büyük tehlike yaratma ortamı sıcak ve nemli ortamlarda suntalam içerisindeki bu kimyasal gaz salınımı yaparak Genç Odaları ve bu maddelerin kullanıldığı tüm ortamlarda solunum yolu ile etki etmektedir. Solunum yollarında ise burun tıkanıklığı, Boğazda yanma ve acı hissi yapar, Mide bulantısı uyuklama etkileri de söz konusudur. Özellikle astım gibi rahatsızlıkları olan insanları çok daha fazla hissettirerek astım krizi ve kaşıntı gibi etkileride Formaldehidin etkileri arasında öncülük etmektedir. Kanserojen bir madde olmasından dolayı Formaldehit kanseri tetikleyen çok önemli bir etkiye sahip olmaktadır.

Hammadde olarak kullanılan ucuz suntalam içerisinde bulunan Formaldehit tehlikesi ile ilgili diğer makalemizi okuyarak detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

E1 Sertifikalı Suntalam Nedir, Formaldehit Etkileri Nelerdir ? Detaylar için tıklayın..

Formini Genç Odaları Üretiminde Tercih Edilen Hammadde Özellikleri.

Kaliteli hammadde seçiminde ise standart suntalam aksine özel bir sertifika olan E1 Sertifikalı Suntalam tercih edilmesi gerekmektedir. Piyasada temin edilmesi daha az olan bir ürün olmasının yanı sıra daha yüksek maliyetler gerektirmesinden ötürü tercih edilmemesi söz konusudur. Formini Bebek, Çocuk ve Genç Odaları üretimindeki tüm Genç Odaları E1 Sertifikalı Suntalam ile üretilmektedir. Gelecek nesillerimizin daha yaşam alanlarını oluştururken onların daha sağlıklı bir birey olarak büyüyebilmeleri için kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

Bebek, Çocuk ve Genç Odaları üretiminde sektörün içerisinde yıllardır var olan Formini ailesi olarak Düzce Fabrikamız ile tüm Türkiye içerisinde bir çok mobilya satış mağazalarından ürünlerimizi temin ederek kullanabilirsiniz. Yaygın satış mağazalarından biri olan Evkur aracılığı ile yada bizlerle sosyal medya ya da direkt olarak iletişim kurmanız ile sizlere en yakın satış mağzamıza yönlendirebiliriz.